sitting baby with duck towel, sėdintis kūdikis su ančiuko ranksluoščiu

Kūdikio rankšluostis

Vaikams ir kūdikiams rekomenduojami medvilniniai rankšluosčiai. Šis pluoštas yra natūralus, švelnus ir lengvai prižiūrimas. Medvilninis rankšluostis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medvilninio kilpinio audinio, kuris efektyviai sugeria vandenį ir nemalonius kvapus. Taip pat verta pabrėžti jo ilgaamžiškumą, daugkartinis skalbimas nepakeičia formos ir spalvos. Dalytis akimirkomis vakaro maudynių metu tampa grynu malonumu. Mūsų kūdikio maudymosi rankšluostis lydės Jus nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų iki ikimokyklinio amžiaus.
Prekė gali būti unikali dovana išskirtiniam kūdikiui.

Pirkti

Kūdikio patalynė

Kūdikio patalynė yra svarbi dalis jo kasdienybės ir miego komforto. Pirmieji gyvenimo metai yra labai svarbūs, ir tinkama patalynė gali prisidėti prie kūdikio gerovės ir sveikatos. Štai keletas svarbių dalykų, susijusių su kūdikio patalynės pasirinkimu:

Atsižvelgiant į šiuos faktorius, galite sukurti tinkamą aplinką savo kūdikiui miegoti, prisidedant prie jo sveikatos ir gerovės. Svarbiausia yra rūpintis tuo, kad patalynė būtų saugi, švari ir patogi.

Pirkti
a baby with a blanket on his head, kūdikis au antklode ant galvos žydromis akimis

Maitinimo pagalvės

Maitinimo pagalvė užtikrins taisyklingą kūdikio padėti. Maitinimo metu pagalvę pritaikysisite bet kurioje maitinimo pozoje. Žindymo pagalvės gali būti naudojamos sėdint ir gulint. Pagalvės dydis ir forma gali skirtis, tačiau dauguma pagalvių būna suformuotos taip, kad sudarytų patogią padėtį tiek mamai, tiek kūdikiui. Maitinimo pagalvės dėka nejausite, nugaros ir kaklo skausmų. Taip pat pagalvės padeda išlaikyti tinkamą kūdikio kūno padėtį, kad kūdikis galėtų atsigulti ir tinkamai priglusti prie krūties. Maitinimo pagalvės yra labai naudingos, jos palengvina krūtimi maitinančių mamų gyvenimą. Svarbu, kad būtų patogu tiek mamai, tiek jos kūdikiui.

Pirkti
Kūdikis guli lovytėje užklotas pledu ir matosi tik kūdikio galva

Kūdikio vokeliai

Kūdikių vokelis lydi kūdikius nuo pirmųjų jų gyvenimo dienų.

Žinome, kad jūsų kūdikis geriausiai jautėsi mamos pilvelyje, todėl mūsų kūdikių vokeliai yra pagaminti iš švelnių, natūralių, aukščiausios kokybės audinių. Dėl to jie yra minkšti ir neperkaista, nuostabiai apgaubia dieną ir naktį.

Miego metu jūsų kūdikis ilsisi, atsipalaiduoja ir vystosi. Sveikas ir saugus miegas yra džiaugsmingų, bendrų akimirkų pagrindas. Į mūsų vokelis susuptas kūdikis itin patogiai jaučiasi savo lovelėje, tėvų lovoje ar popietės miego metu svetainėje. Mūsų kūdikių vokelis leidžia patogiai nešioti vaiką ant rankų. Jis yra labai praktiškas ir funkcionalus ir laikui bėgant gali pakeisti antklodę ar žaidimų kilimėlį jį ištiesus.

Kūdikio vokelį galite pasiimti su savimi visur, kur jūsų mažylis miegos ir ilsėsis. 

Kūdikio vokelis gali būti puiki dovana būsimiems ar jau esamiems tėvams.

Pirkti

Kūdikių drabužiai

Kūdikio bodžiukai yra patogūs ir funkcionalūs, skirti mažyliams nuo gimimo iki kelių mėnesių amžiaus. Šie drabužiai turi specialų dizainą, kuris palengvina kūdikio priežiūrą dažnai keičiant sauskelnes. Štai keletas svarbių savybių ir ypatybių, būdingų kūdikio bodžiukams:

1. Patogumas ir minkštumas: Bodžiukai yra pagaminti iš švelnaus ir minkšto audinio, kuris yra nekenksmingas ir jautrus kūdikio odai. Dauguma jų yra pagaminti iš medvilnės arba kitų natūralių medžiagų, siekiant užtikrinti patogumą ir kvėpavimą.

2. Dizainas su mygtukais: Kūdikio bodžiukai dažnai turi specialų dizainą, kuris leidžia jums greitai ir lengvai aprengti arba nusiimti drabužius. Tai gali būti mygtukai arba kitos patogios užsegamos detalės, leidžiančios pakeisti drabužius be didelių pastangų.

3. Lengvas prieigos prie sauskelnių: Dauguma bodžiukų pritaikyti, kad būtų lengva ir patogu keisti sauskelnes. Tai yra ypač svarbu, norint išlikti švariems ir sausiems.

Renkantis bodžiuką, svarbu atsižvelgti į drabužio dydį, kad jis būtų tinkamai pritaikytas kūdikio augimui. Taip pat svarbu rinktis lengvai priežiūros ir patogius drabužius, kad būtų užtikrinta kūdikio patogumo ir saugumo.

Pirkti

OEKO TEX Standartas

OEKO-TEX STANDARD 100% – yra ekologinis standartas, pripažintas visame pasaulyje, kuris nustato didžiausias leistinas kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, azo dažiklių, nikelio, kadmio, formaldehido ir t.t., kiekių normas tekstilės gamybos procesuose. Paprasčiau, šis standartas įrodo, kad kenksmingos cheminės medžiagos neviršija nustatyto leistino kiekio.

Šį standartą suteikia OEKO-TEX ekspertų grupės, nes patys tekstilės gamintojai negali ženklinti savo gaminių. Lietuvoje oficialus OEKO-TEX atstovas yra AITEX (tekstilės tyrimų institutas). Leidimas naudoti OEKO-TEX STANDARD 100% ženklinimą ant tam tikro gaminio gaunamas tik atlikus tyrimus ir išdavus galiojantį sertifikatą. Šiuo standartu ženklinti galima tik tekstilės gaminius, kurie neturi kenksmingų medžiagų ir yra saugūs naudoti vartotojams.

Pirkti

Drabužių priežiūra

Kūdikių drabužių skalbimas yra labai svarbus, nes jų oda yra itin jautri.
Atskiras skalbimas: Kūdikių drabužius skalbti geriausia atskirai nuo suaugusiųjų rūbų, norint išvengti potencialaus infekcijų perdavimo ir užteršimo.
Švelnūs plovikliai: Pasirinkite švelnius, kūdikių odai skirtus ploviklius, kurie neturi stiprių kvapų ar cheminių medžiagų. Geriausia rinktis ploviklius, kurie yra bekvapiai ir pagaminti specialiai kūdikiams.
Skalbimo temperatūra: Dauguma kūdikių drabužių gali būti skalbiami šiltu ar šaltu vandeniu (nuo 30°C iki 40°C). Tai padės išvengti pernelyg didelio audinio susitraukimo arba jų išblukimo.
Džiovinimas: Geriausia kūdikių drabužius džiovinti natūraliai, nešildant pernelyg jų audinio. Taip pat svarbu išvengti tiesioginio saulės šviesos poveikio, kad būtų išvengta audinių išblukimo.

Pirkti

Maitinimo ir miego pagalvės

Kūdikių maitinimo ir miego pagalvės yra esminės priemonės užtikrinant jų komfortą, saugumą ir sveiką vystymąsi. Šios pagalvės paprastai yra specialiai sukurtos ir pagamintos atsižvelgiant į kūdikių poreikius, jų anatomiją ir saugumo standartus. Pagalvės yra skirtos tiek miegui, tiek maitinimui, kad būtų užtikrinta teisinga galvos ir kaklo padėtis, kuri nekeltų perteklinės įtampos arba spaudimo ant kūdikio kūno.

Pirkti