Apie mus

Sveiki atvykę į Baby Craft parduotuvę, kurioje rasite prekių atitinkančių visus jūsų kūdikio komforto ir miego poreikius!

Mūsų misija:

Mūsų įmonėje mes tikime, kad kiekvienas kūdikis nusipelno geriausios įmanomos miego aplinkos, skatinančios sveiką augimą ir vystymąsi. Mūsų misija yra parduoti saugius, patogius ir naujoviškus produktus, kurie pagerina kūdikio miego patirtį, todėl tėvystė tampa lengvesnė ir malonesnė.

Produktų asortimentas:

Kūdikių pagalvės, kūdikių vokeliai, maitinimo pagalvės, kūdikių lovų rinkiniai, patalynė kūdikiams, miegmaišiai kūdikiams.

Kokybė ir saugumas:

Visiems mūsų parduodamiems gaminiams gamintojai taiko griežtas kokybės kontrolės priemones, siekiant užtikrinti, kad produktai atitiktų aukščiausius saugos standartus.

Klientų atsiliepimai:

Klientų atsiliepimai yra mūsų įmonės vertybių kertinis akmuo. Esame įsipareigoję teikti išskirtinį klientų aptarnavimą ir palaikymą, padėti jums pasirinkti produktą ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Dėkojame, kad pasirinkote mus savo partneriu, kad užtikrintumėte savo mažųjų komfortą ir gerovę. Mums didelė garbė būti jūsų tėvystės kelionės dalimi ir tikimės padėti jums sukurti globojančią ir saugią miego aplinką jūsų kūdikiui.